VIDES STĀSTI VIDZEMĒ: turpinājums Valmierā, Vidzemes augstkolā!

Digitrix radošā grupa atgriezusies no Valmieras, kur 20. aprīlī Gaujas krastā, Vidzemes augstskolas un Valmieras integrētās bibliotēkas telpās norisinājās kārtējā radošā darbnīca – Vides stāsti Vidzemē.

Kā jau iepriekš rakstījām – ļoti produktīvā gaisotnē tapa vairākas interesantas īsfilmas, kuras veidoja Valmieras jaunieši – rezultāts – vairāki interesanti un radoši darbi. Grūti izcelt kādu konkrēti – radošajā darbnīcā piedalījās dažāda vecuma dalībnieki, taču, mūsuprāt, atzīstamu rezultātu sasniedza pilnīgi visi! Šeit aplūkojami radošās sestdienas rezultāti un neliels foto stāsts par notikumiem Valmierā.

Kā jau plānots – paralēli “Vides stāsti Vidzemē” radošajai darbnīcai, Bērnu bilbiotēkas telpās norisinājās vienlīdz radošs pasākums pašiem mazākajiem valmieriešiem. Pēc iztrakošanās uz lielās skatuves skatuves, spēlējot teatriālu uzvedumu saviem vecākiem un citiem interesentiem, valmieriešu jaunākā paaudze apmeklēja arī “Vides stāsti Vidzemē” radošo darbnīcu. Rezultāts patīkami pārsteidz ne tikai mūs un citus dalībniekus, bet arī pašus topošos multimediju lietpratējus. Tas priecē! Lūk paveiktais:

Nākošā “Vides stāsti Vidzemē” radošā darbnīca norisināsies 18.maijā, Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Nāc pats un ņem līdzi draugus – ieeja būs bez maksas.