Veidosim animācijas filmas par dabas vērtībām

20. maijs, 2019

Latvijas universitātes dabas pētnieki kopā ar Moderno tehnoloģiju attīstības fondu un Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma audzēkņiem aicina Mērsraga jauniešus piedalīties radošā seminārā “Radi un rādi”, kura norises laikā būs iespēja kopīgi veidot īsfilmas par Engures ezera dabas parka vērtībām. Seminārs notiks 2019. gada 6. un 7. jūnijā Engures ezera dabas parkā. Pulcēšanās pie Mērsraga vidusskolas.

Vairāk

Veidosim īsfilmu “ORHIDEJU TAKAS STĀSTI”

10. maijs, 2019

Latvijas universitātes dabas pētnieki kopā ar Moderno tehnoloģiju attīstības fondu un Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma audzēkņiem aicina Engures jauniešus piedalīties radošā seminārā “Radi un rādi”, kura norises laikā būs iespēja kopīgi veidot īsfilmas par Engures ezera dabas parka vērtībām. Seminārs notiks 2019. gada 4. un 5. jūnijā Engures ezera dabas parkā.

Vairāk

“Vides stāsti Vidzemē” nonāk Rīgas ZOO!

20. maijs, 2013

Turpinoties radošo darbnīcu “Vides stāsti Vidzemē” ciklam, Digitrix.lv komanda devās uz Rīgas Zoodārzu, kur norisinājās pēdējā no šīm radošajām darbnīcām. Lai arī šī diena ieies vēsturē kā diena, kad Rīgā bija karstāks nekā Spānijā un Rīga kļuva par karstāko punktu Eiropā, pēc kā sekoja iespaidīga krusa un lietus, radošās darbnīcas dalībnieki bez problēmām tika galā ar iecerēto – Stop Motion īsfilmas tika radītas un pēc tam arī rādītas! Vairāk